Centrum pro rodinu
Vizovice

777 809 434
cprvizovice@ado.cz

MENU

Kluby maminek

Maminky,

nabízí se Vám jedinečná příležitost k pravidelnému setkávání s jinými maminkami a stejně starými dětmi.


Doba mateřské a následné rodičovské dovolené je pro řadu maminek náročné období, neboť se na určitý časový úsek dobrovolně vzdávají svého profesního zařazení a věnují své síly a dovednosti dětem a rodině. Tato výrazná změna v životě ženy, i když je mnohonásobně vyvážena radostí z dítěte či dětí, je v určitých úsecích domácího kolotoče docela psychicky náročná, a proto vznikly a vznikají na území celé republiky různá mateřská centra a kluby maminek. Proto Kluby maminek vznikly i pod vedením Centra pro rodinu Vizovice o. s., neboť naším hlavním zaměřením je podpora rodiny ve všech fázích vývoje. Nespornou výhodou vzniku klubů maminek v jednotlivých vesnicích je bezprostřední blízkost nabídky v domácím prostředí, bez složitého dojíždění za aktivitou vzdálenější a také navázání přátelství jak maminek, tak i dětí v dané vesnici. Toto přátelství může napomoci lepšímu začlenění do společenství v dané lokalitě a tím také vzniku případných dalších aktivit ve vesnici. Také děti, které „prošly klubem maminek" se lépe adaptují při zahájení docházky v mateřské školce.

Proto neváhejte, pozvěte své kamarádky a přijďte mezi nás.

Scházíme se v úterý od 9:30 do 12:00

Vstup do klubu je volný, je-li to ve vašich možnostech, budeme rádi za Váš příspěvek na kávu/čaj a drobný materiál na tvoření ve výši 20Kč.

V Kartouzce v průjezdu kostela (parkování možné u restaurací vedle kostela/u školy, u pošty je stání možné max 1 hodinu) 

 

Scházíme se každou středu dopoledne od 9 do 11 hod v budově Podhoranu Lukov.

Jsme na facebooku

Nově v prvním patře.

Přezůvky s sebou, místnosti jsou vybaveny koberci.
Za návštěvu vybíráme 20 Kč (příspěvek na kávu, čaj, křupky pro děti; materiál na tvoření).

Kontakt:

Eliška Skřivánková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 775180786

Petra Slaměnová

 

Klub maminek Ptáčata Vizovice zve na setkání

všechny maminky i tatínky na mateřské či rodičovské dovolené s dětmi

každý čtvrtek od 9:30 do 11:30 v Komunitním centru Vizovice - horní část farního dvora

Začínáme 19. září 

Těšíme se na Vás v obvyklém čase na obvyklém místě!

Vstup do klubu je volný.

Budeme rádi za Váš příspěvek 20 Kč (na kávu, čaj a drobný materiál na tvoření)

Přezůvky pro sebe a děti sebou.

Těší se na Vás Hanka a Hanka

Kontakt :

Hanka Radoňová, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  604218211

Za podporu děkujeme městu Vizovice

 

 

Maminky s dětmi v obci Zádveřice-Raková se schází každé pondělí dopoledne. Tato společná setkání nově probíhají v prostorách za Víceúčelovým domem  v prvním patře nad hasičárnou.

Scházíme se každé pondělí v době od 8:30 do 11 hodin(výjimečně i jiný den). Děti, zpravidla od miminek do 4 let si s maminkami společně hrají, tvoří, malují, zpívají si, učí se a vytváří kamarádství.

Maminky mohou pro miminka využít dětskou postýlku a mezi sebou se podělit o zkušenosti, radosti i starosti z výchovy dětí.

V průběhu roku se konají přednášky věnující se tématům, o které mají maminky zájem.

V klubu jsme měli přenášky na téma např.: Péče o zuby u dětí, bylinková poradna, první pomoc u dětí i dospělých,  Jak být krásná maminka (poradenství v oblasti  kosmetiky a péče o vlasy a pleť).  Do programu jsou taktéž zahrnuty tvořivé a pohybové aktivity.

Srdečně zveme všechny maminky s dětmi, které by se chtěly připojit, mezi nás!

 

 

Každý pátek 9:30 - 11:30 v budově nového obecního úřadu v Kašavě

kmkašava2019.png

 

Maminky, tatínci, babičky, přijďte se svým dítětem nebo vnukem, vnučkou do klubu maminek, kde na vás čeká zajímavé dopoledne.

Společně s dětmi budeme zpívat, tancovat a hrát si, malovat, stříhat, lepit a tvořit z různých materiálů, zdolávat překážkové dráhy a zlepšovat tak i svou kondici. Děti si vyzkouší komunikaci v kolektivu a další.

kmžnd2019.jpg

Podkategorie

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprvizovice@ado.cz